Cennetin Gözyaşları Selim Kimdir Gerçek Adı Yaşı

Cennetin Gözyaşları Selim Kimdir Gerçek Adı Yaşı

564 views

Cennetin Gözyaşları Selim Kimdir Gerçek Adı Yaşı ATV ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili gelişmeleri ve merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin karakterlerinden olan Selim Arısoy ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Mimarlık fakültesinden birinci olarak mezun olan Cennet Yılmaz’ın başarılı olduğu kadar zorluklarla mücadele ettiği hayatının ele alındığı ve etkileyici bir senaryoya sahip olan Cennetin Gözyaşları dizisinde heyecan başladı.

Pazar akşamları hayranlarının karşısında olacak Cennetin Gözyaşları dizisinin karakterlerinden olan Selim Arısoy karakterini canlandıran isim Berk Atan’dır. Selim Arısoy karakteri ve Berk Atan ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

 

Selim Arısoy Kimdir?

Henüz genç olmasına rağmen alanında önemli işlere imza atan başarılı bir adamı olan Selim Arısoy çalışkan, karizmatik, duygusal ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Cennet’i ilk gördüğü andan itibaren ondan etkilenen Selim Arısoy aşkına sahip çıkmak için her şeyi yapacaktır.

 

Berk Atan Kimdir?

Berk Atan 26 Eylül 1991 tarihinde İzmir’in Bornova ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sıdıka Rodop Lisesi mezunu olan Berk Atan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler okumuştur.

Ardından Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi alan Berk Atan 11 yaşında futbola başlamıştır. Futbolculuk kariyerinin ardından modellik yapan Berk Atan 2011 yılında ise Best Model of  Turkey’de gelecek vaad eden manken seçilmiştir.

1.89 boyunda ve 83 kilo ağırlığında olan Berk Atan Her Şey Yolunda, Altındağlı, Güneşin Kızları gibi dizilerde rol almıştır.