Cennetin Gözyaşları Zehra Yılmaz Kimdir

Cennetin Gözyaşları Zehra Yılmaz Kimdir

549 views

Cennetin Gözyaşları Zehra Yılmaz Kimdir.Televizyon ekranlarının parlayan yıldızlarından olan Zehra Yılmaz hakkında merak edilen bilgileri hayatı ve biyografisi olarak sizlere hazırladık. Zehra Yılmaz kimdir diye merak ediyorsan bulabilirsiniz…

 Zehra Yılmaz kimdir

25 Haziran 1994 İstanbul doğumlu olup, başarılı bir eğitim hayatı geçirmiştir. Sanata olan merakı üzerine ailesi tarafından desteklenip eğitim almış, ardından oyuncular merak sarmıştır. Yılmaz, yüksek lisansını oyunculuk üzerine alamasa da, içerisinde özel kurumlar aracılığı ile oyunculuk eğitimi alma yolunda adımlar atmıştır. Yılmaz güzelliği ve oyunculuk eğitimi sayesinde şoför kapıları kısa bir zaman içerisinde kendisine aranan Zehra Yılmaz en çok izlenen programlarına birisi olan Bugün Ne Giysem ile iyi bir çıkış yakaladı.

Enteresan kişiliği ile program içerisinde farkını ortaya koyan Zehra Yılmaz, programın en çok konuşulan adaylarından birisi olarak herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Güzelliği ile yapım şirketlerinin dikkatini çeken Zehra Yılmaz zaman içerisinde dizi tekliflere alarak oyunculuk kariyerine yeni adımlar attı. Profesyonel oyunculuk eğitimleri için Cüneyt sayıl oyunculuk atölyesi sentezi performans ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Marmara Üniversitesi mezun olan Zehra Yılmaz profesyonel anlamda oyunculuk eğitimini Başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Daha sonra ilk dizi projesi teklifini aldı ve Sevgi nedir performans ile izleyiciler tam not almayı başardı 2016 yılında Bodrum Masalı dizisi kadrosuna giren her ana karakteri ile Zehra Yılmaz iyi bir çıkış yakaladı. Dizi de aynı zamanda kendisi de Atv’de yayınlanan cennetin gözyaşları isimli dizide Melisa karakteri ile karşımıza çıkmıştır.