Çocuklar Duymasın 11.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar

Çocuklar Duymasın 11.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar

224 views

Çocuklar Duymasın 11.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Çocuklar Duymasın dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 10.bölüm ile 1 ekim Pazar akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. İlk olarak 2002 yılında yayınlanan ve ardından 2013 yılında bir kez daha ekranlarda olup final yapan Çocuklar Duymasın dizisi yenilenmiş oyuncu kadrosu ile birlikte bu yaz döneminde Kanal D ekranlarında olmaya başladı.

Pazar akşamlarının en çok izlenenleri arasında yer alan Çocuklar Duymasın dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Çocuklar Duymasın 11.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar

Çocuklar Duymasın dizisinin bu haftaki bölümünde sürekli story çekmeye başlayan Tuna başta Haluk olmak üzere herkesi çıldırtmaya başlamıştır. Her şeyi kayıt altına alan Tuna yüzünden Gönül evde rahat rahat dolaşamaz olmuştur.

Tuna Haluk’u kızdıracak bir şekilde paylaşım yapar ve Haluk da çok sinirlenir.  Tuna araba kullanırken story çektiği için kaza yapar ve Tuna ile Haluk hastanelik olurlar.

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 8 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olan dizinin fragmanı yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.