Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu

Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu

298 views

Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu Türk televizyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü büyük bir keyifle takip edilen Çocuklar Duymasın dizisi 3.kez ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili haberimiz sizlerle..

Bir döneme damga vuran ve aile dizisi olarak dizi severlerin karşısına çıkan Çocuklar Duymasın son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanırken final yapmıştı. İlk olarak 2000li yılların başında TGRT kanalı ile sevenlerine merhaba diyen ardından kısa süre içerisinde ATV’ye geçen Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ gibi isimler yer alıyordu.

Yayın hayayı boyunca TGRT, ATV, Star Tv gibi kanallarda yayınlanan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümleriyle bu yaz döneminde Kanal D ekranlarında olacak.

Yeni sezon oyuncu kadrosu ile birlikte yayın hayatına merhaba diyecek olan Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcılığını Birol Güven’in sahip olduğu Mint Yapım üstlenecek. Dizinin yeni bölümlerinde kimler rol alacak merak ediiyor.

Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu

Çocuklar Duymasın dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Hafızalarda yer edinen Haluk ve Pınar karakterlerinin merhaba dediği bu tanıtım fragmanı ile birlikte dizinin demirbaşlarından olan Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ yine Çocuklar Duymasın dizisinde olacak.

Öte yandan Haluk ile Pınar’ın çok yakın arkadaşlarını canlandıran Zeyno Gönenç ile Volkan Severcan da Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimler olacak. Dizinin bir başka vazgeçilmez isimlerinden bir tanesi de Alparslan Özmol diyebiliriz.

Çaycı Hüseyin karakteri ile hafızalarda iz bırakan Özmol Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimlerden bir tanesi olacak. Çocuklar Duymasın dizisi denilince akıllara gelen ilk isimlerden bir tanesi de Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay oluyor.

Son olarak 22 Haziran Perşembe akşamı final yapan Survivor 2017’de Ünlüler kadrosunda yer alan Furkan Kızılay’ın Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıp almayacağı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Ünlü oyuncunun Survivor’ın ardından Çocuklar Duymasın projesinde yer almasına sıcak baktığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.