Çocuklar Duymasın 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 24 Eylül Pazar

Çocuklar Duymasın 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 24 Eylül Pazar

182 views

Çocuklar Duymasın 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 24 Eylül Pazar Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Çocuklar Duymasın dizisinde heyecan sürüyor. 8.bölüm ile 17 eylül Pazar akşamı yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinden bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Günenç gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisi yenilenmiş oyuncu kadrosu ve 2017 versiyon senaryosuyla yayın hayatına Kanal D ekranlarında yeniden merhaba demişti.

Daha önceden Star Tv, ATV, TGRT gibi kanallarda yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi Kanal D ekranlarında yeni bölümleriyle beğeni topladı. 8.bölüm ile ekranlarda olan Çocuklar Duymasın dizisinde yaşananlar ise şu şekildeydi;

Çocuklar Duymasın 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 24 Eylül Pazar

Çocuklar Duymasın dizisinde bu hafta Haluk, Gönül, Meltem ve Zero Tuna 70’ler partisine katılıyor. Eğlenceli vakit geçiren dörtlüye çevresindekiler de eşlik edince ortaya renkli anlar çıktı. Partiye uygun görünen kıyafetlerle sevenlerinin karşısına çıkan Çocuklar Duymasın dizisi oyuncularının ne kadar eğlendikleri de bölümden anlaşılıyordu.

Çocuklar Duymasın dizisi önemli rakipleriyle zirve mücadelesi vermesine rağmen reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmıyor. Sosyal medyada da zirvede yer alan Çocuklar Duymasın dizisi Total, AB ve ABC gibi puanlama sıralamalarında ilk 3’te yer alan yapımlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor.

Çocuklar Duymasın dizisinin 9.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.