Çocuklar Duymasın Hangi Gün Yayınlanıyor

Çocuklar Duymasın Hangi Gün Yayınlanıyor

323 views

Çocuklar Duymasın Hangi Gün Yayınlanıyor Türk televizyonlarının efsanevi dizileri arasında yer alan ve 15 yıllık bir geçmişi olan Çocuklar Duymasın dizisi yıllar sonra bu sefer Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin hangi gün yayınlandığı ile ilgili bilgiler sizlerle!

İlk olarak 2002 yılında TGRT ile yayın serüvenine başlayan ve kısa süre içerisinde de ATV’ye geçen Çocuklar Duymasın dizisi ardından Star Tv ve Fox Tv ekranlarında da yayınlanmıştı. Son olarak 2013 yılında yayın hayatına nokta koyan Çocuklar Duymasın dizisi 4 yıl aranın ardından 3.kez Kanal D ekranlarında olmaya başladı.

Başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinin Kanal D ekranlarında hangi gün yayınlandığı sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

Çocuklar Duymasın Hangi Gün Yayınlanıyor

Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Çocuklar Duymasın dizisi 2017 yılında tekrardan yayınlanmaya başladı. Yenilenen oyuncu kadrosu ile birlikte yayın hayatına başlayan Çocuklar Duymasın dizisinin yayın günü Pazar. Çocuklar Duymasın dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olmaya devam ediyor.

Yeni bölümü ile 13 Ağustos Pazar akşamı yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk’u büyük bir hevesle kuzu incik yeme iştahı ve ardından Meltem’in Haluk’tan habersiz bu kuzu incikleri sokak hayvanları için bağışlaması bu haftaya damgasını vuracak olan gelişmelerden olacak.