Çocuklar Duymasın Kükrek Kadriye Kimdir Suzan Kardeş Biyografi

Çocuklar Duymasın Kükrek Kadriye Kimdir Suzan Kardeş Biyografi

328 views

Çocuklar Duymasın Kükrek Kadriye Kimdir Suzan Kardeş Biyografi Kanal D ekranlarının yeni dizisi Çocuklar Duymasın’ın 2017 yeni oyuncu kadrosunda yeni bir karakteri görüyoruz. Bu karakter ise Kükrek Kadriye. Suzan Kardeş ve Kükrek Kadriye ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

Türk televizyonlarının efsanevi dizileri arasında yer alan ve daha önce TGRT, Fox Tv, ATV, Star Tv gibi ekranlarda yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi son olarak 2017 yeni versiyonuyla sevenlerinin karşısına çıktı.

Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Melek Şahin gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yeni isimleri de görmek mümkün. Bu yeni isimlerden bir tanesi ise Kükrek Kadriye karakteri ile Suzan Kardeş oldu.

Dizinin efsanevi karakteri Çaycı Hüseyin’in annesi Kadriye karakterini canlandıran Suzan Kardeş ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Çocuklar Duymasın Kükrek Kadriye Kimdir Suzan Kardeş Biyografi

Çocuklar Duymasın’ın yeni oyuncularından olan Suzan Kardeş 1960 yılında dünyaya gelmiştir. Kosova doğumlu olan ve 57 yaşında olan ünlü isim dizi oyuncusu, ses sanatçısı ve aynı zamanda makyaj uzmanıdır.

8 yaşındayken ailesi ile birlikte İstanbul’a göç eden Suzan Kardeş ilk olarak makyöz olarak iş hayatına başlamıştır. Ardından  1994 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde saç ve makyaj yapma görevi ile birlikte devam eden Suzan Kardeş Bir Demet Tiyatro dizisinde pencereden bakan kadın rolünü ve Seksenler dizisinde ise pastacı Sami’nin annesini canlandırmıştır.

Çocuklar Duymasın dizisi ile birlikte oyunculuğa devam eden Suzan Kardeş burada ise Kükrek Kadriye rolündedir.