Çocuklar Duymasın Lara Dilan Çalışkan Boyu Kaç

Çocuklar Duymasın Lara Dilan Çalışkan Boyu Kaç

270 views

Çocuklar Duymasın Lara Dilara Çalışkan Boyu ve Yaşı Kaç Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Çocuklar Duymasın dizisinden bilgiler sizlerle olmaya devam ediyor. Diziye yeni dahil olan ve Orçun’un aşık olduğu Lara karakterini canlandıran Dilan Çalışakn’ın boyu ile ilgili haberimiz sizlerle!

Türk televizyonlarının efsaneleşmiş dizilerinden olan ve daha önce TGRT, Fox Tv, ATV, Star Tv gibi kanallarda da yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi bu yaz döneminde 3.kez sevenlerinin karşısına Kanal D ile birlikte çıktı.

Bu sezon değişen oyuncu kadrosu ile birlikte sevenlerinin karşısında olan Çocuklar Duymasın dizisine yeni ve genç bir isim katıldı. Tuna’nın kızı Merve’nin arkadaşı Lara karakteri ile birlikte katılan Dilan Çalışkan’ın boyu ve kendisi ile ilgili hazırladığımız bilgiler şu şekilde;

 

Çocuklar Duymasın Lara Dilan Çalışkan Boyu Kaç

Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosuna son bölümde katılan Lara karakterine Orçun aşık oluyor. Özellikle TEOG senesinde Lara’ya aşık olmasından dolayı Orçun’un annesi Gönül’ün haberi olacak mı ve olunca neler olacak göreceğiz.

Çocuklar Duymasın dizisine yeni dahil olan Dilan Çalışkan 10 Ekim 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir ve 16 yaşındadır. Dizide Merve’nin arkadaşı olan Lara karakterini canlandıran Çalışkan tiyatro eğitimlerinin yanı sıra bir çok spor aktivitesi ve piyano, gitar çalmak gibi aktivitelerde de bulunuyor.

Şimdiden başarılı bir oyuncu olacağının sinyallerini veren Dilan Çalışkan’ın boyu 1.68. Dizi ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.