Çocuklar Duymasın Lara Kaç Yaşında Dilan Çalışkan Gerçek Yaşı

Çocuklar Duymasın Lara Kaç Yaşında Dilan Çalışkan Gerçek Yaşı

337 views
Çocuklar Duymasın 12 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Kanal D

Çocuklar Duymasın Lara Kaç Yaşında Dilan Çalışkan Gerçek Yaşı Pazar akşamlarının sevilenleri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan ve Lara karakterini canlandıran Dilan Çalışkan ile ilgili haberimiz sizlerle..

Uzun bir aranın ardından tekrardan yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya başlayan Çocuklar Duymasın dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Yeni bölümleriyle yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Son olarak yayınlanan bölümde Merve’nin arkadaşı Lara olarak katılan Dilan Çalışkan’ın gerçek yaşı ve kendisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için hazırladık.

Çocuklar Duymasın Lara Kaç Yaşında Dilan Çalışkan Gerçek Yaşı

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni ve genç karakterlerinden olan Lara karakterini Dilan Çalışkan canlandırıyor. Gerçek yaşı 16 olan Dilan Çalışkan’ın doğum tarihi ise 10 Ekim 2001. Boyu 1.68 kilosu ise 55 olan Dilan Çalışkan İngilizce biliyor.

Aynı zamanda tiyatro eğitimini de almayı ihmal etmeyen Çalışkan gitar, piyano, bale, masa tenisi, voleybol gibi aktivitelerde de oldukça başarılı. Çocuklar Duymasın dizisinde ise Lara Merve’nin yakın arkadaşı olarak katılıyor.

Orçun’un Lara’ya aşık olması ile birlikte dizide daha çok göreceğimiz kesinleşen Lara karakterinin Orçun’un TEOG macerasına nasıl bir etki edeceği ise merak ediliyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.