Çocuklar Duymasın Lara Kimdir Gerçek Adı Yaşı

Çocuklar Duymasın Lara Kimdir Gerçek Adı Yaşı

314 views

Çocuklar Duymasın Lara Kimdir Gerçek Adı Yaşı Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Pazar akşamı yayınlanmaya devam eden Çocuklar Duymasın dizisinden bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan Lara ile ilgili haberimiz sizlerle..

Pazar akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Çocuklar Duymasın dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle olmaya devam ediyor. Başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Melek Şahin gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisi 2017 yeni sezonu ile Kanal D’de yayınlanmaya başlamıştı.

Yine yayınlandığı bölümlerle büyük ilgi gören Çocuklar Duymasın dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Lara karakterini sizler için yakından tanıdık.

Çocuklar Duymasın Lara Kimdir Gerçek Adı Yaşı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümü 6 Ağustos Pazar akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde ise karşımıza genç bir isim olan Lara karakteri çıkıyor. Merve’nin yakın arkadaşı olan Lara’ya Orçun karşılıksız bir aşk beslemeye başlıyor.

Orçun’un saf ve temiz oyunlarla sevdiği Lara karakteri Çocuklar Duymasın dizisinin yeni yüzlerinden olacak. Bakalım çok önemli sınavlar öncesinde Orçun ile Lara arasında neler yaşanacak? Bu aşka Gönül’ün tepkisi ne olacak göreceğiz.

Her Pazar akşamı yayınlanmaya devam eden Çocuklar Duymasın dizisinin bilgilerini ve merak edilenlerini sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.