Çocuklar Duymasın Merve’nin Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın Merve’nin Gerçek Adı

731 views
Çocuklar Duymasın Merve'nin Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın Merve’nin Gerçek Adı. Çocuklar Duymasın dizisi ekranlardaki yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Sevilen dizi Çocuklar Duymasın yeni sezonda da Kanal D ekranlarında sevilerek izlenmeye devam ediyor. Pazar günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Çocuklar Duymasın her hafta yeni bölümleri ile ve renkli sahneleri ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni bölümleri detayları ve gelişmeleri haberimizde sizlerle.

Çocuklar Duymasın yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek bakalım yeni sezon boyunca ekranlarda yer almayı başarabilecek mi sakın kaçırmayınız.

Çocuklar Duymasın Merve’nin Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın dizisinde Merve isminde Gönül’ ün üvey kızı yer alıyor ve Merve karakterinin gerçek ismi ise Öykü Güven’ dir.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden dizi Çocuklar Duymasın  da Merve karakterini canlandıran Öykü Güven dizinin yıllardır senaristliğini yapan Birol Güven’ in kızıdır.

Çocuklar Duymasın Merve’nin Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın Merve’nin Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın dizisinde Merve karakterini canlandıran Öykü Güven 2003 yılı İstanbul ili doğumludur. Yeni sezonda da ekranlarda Çocuklar Duymasın dizisinde yer almaya devam eden oyuncu Öykü Güven Çocuklar Duymasın  dizisi ile ünlenmiştir başka başarılı projelerde de ekranlarda yer almıştır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümleri ile pazar günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız.