Çocuklar Duymasın Oksijen Hayriye Melek Şahin Kimdir?

Çocuklar Duymasın Oksijen Hayriye Melek Şahin Kimdir?

376 views

Çocuklar Duymasın Oksijen Hayriye Melek Şahin Kimdir? Ülkemizin efsanevi yapımları arasında yer alan ve üçüncü kez Kanal D ekranları ile birlikte sevenlerinin karşısına çıkan Çocuklar Duymasın dizisinde yeni bir karakter daha izleyeceğiz. Oksijen Hayriye karakterini canlandıran Melek Şahin ile ilgili haberimiz sizlerle..

Her bölümü ayrı bir keyifle izlenen oyuncu kadrosunda ise Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ gibi isimleri barındıran Çocuklar Duymasın dizisinde yeni bir karakter daha izleyeceğiz. 30 Temmuz Pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanında karşımıza Oksijen Hayriye karakteri çıkıyor.

Çocuklar Duymasın dizisinde Emine karakterinin kardeşi olan Oksijen Hayriye karakterini canlandıran Melek Şahin’i sizler için yakından tanıdık. İşte detaylar;

Çocuklar Duymasın Oksijen Hayriye Melek Şahin Kimdir?

Çocuklar Duymasın dizisi yeni versiyonuyla 23 Temmuz Pazar akşamı yayınlanmaya başladı. İlk bölümü ile büyük beğeni toplayan dizi 30 Temmuz Pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin bu haftaki bölümünde Oksijen Hayriye karakterini izleyeceğiz.

Emine karakterini canlandıran Melek Şahin aynı zamanda Oksijen Hayriye karakterini de canlandıracak. Haluk’un dilini arı sokunca onun yardımına Emine’nin kardeşi Hayriye koşuyor!

Dizinin sevilen karakterlerinden olan Melek Şahin 11 Şubat 1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Emine karakteri ile hafızalarda yer edinen ve büyük takdir toplayan Melek Şahin 46 yaşında.

Necmi Yapıcı ile olan evliliğini 2001 yılında noktalayan ve bu evliliğin ardından bir daha evlenen Melek Şahin 2008 yılında Sevgili Düşmanım, 2008 yılında Ateş ve Barut, 2006 yılında Gönül,  2004 yılında Çocuklar Ne Olacak ve 2002 yılında yine Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştı.

Melek Şahin Çocuklar Duymasın’da iki karakteri birden canlandıracak ve önemli bir başarı sağlamış olacak.