Çocuklar Duymasın Oyuncuları 2017-2018 Oyuncu Kadrosu

Çocuklar Duymasın Oyuncuları 2017-2018 Oyuncu Kadrosu

766 views

Ekranlara damgasını vuran en uzun soluklu dizilerimiz arasında yer alan Çocuklar Duymasın yeni oyuncu kadrosunda kimler var merak konusu oldu. Biraz güven tarafından yapımcılığı yeniden üstlenilen Çocuklar Duymasın 3. versiyonu ile 23 Temmuz 2017 pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Çocuklar Duymasın dizisi 2002 yılında TGRT kanalında başlamış ve izleyiciler büyük beğeni kazanmıştı. Türk halkının dinlemediği gerçekleri aile hayatını ortaya koyan Çocuklar Duymasın yıllar Boyunca tekrarları ile ile izlenme rekorları kırdı. Türk halkının beğenerek izlediği Çocuklar Duymasın dizisi Atv Star TV FOX TV’de zaman zaman devam etti. 2016 sezonunda 360 TV de gidecekler bölümleri ile yayınlanmasına rağmen izlenme rekorları kırmıştı.

Çocuklar Duymasın dizisi yeni sezonda Pınar Altuğ Tamer Karadağlı başrol ile yeniden karşımıza çıkıyor. Birol Güven tarafından yapımcılığını üstlenen Çocuklar Duymasın dizisi yine eski ekibi bir araya getirmeye hazırlanıyor. Furkan Kızılay’ın içinde bulunduğu efsane kadro yeniden bir araya gelecek çalışmalara hız verildi .özellikle Furkan Kızılay’ın Survivor’a katılmak büyük destekte Türkiye’de Çocuklar Duymasın özlemi olduğunu ortaya koydu.

 Çocuklar Duymasın oyuncu kadrosu

Tamer Karadağlı

Furkan Kızılay

Pınar Altuğ

Zeyno günenç

Volkan severcan

Eren Aksu

Öykü Güven

Kemal Kuruçay

Alparslan özmol

Suzan Kardeş

Melek Şahin

Şükrü Koyuncu

Deniz Gök

Lara

Sinem Güven Yanık

Dizinin yeni bölümlerinde bu yıl ünlü oyuncu Vatan Şaşamaz da yer alacaktı. Ancak ekranların güleryüzlü sempatik oyuncusu hain saldırı nedeni ile hayatını kaybetti. Kendisine Allahtan rahmet diliyoruz.