Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda Yayınlanacak?

320 views

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda Yayınlanacak? Bir döneme damga vuran ve ardından ikinci kez Fox Tv ekranlarında yayınlanıp final yapan Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor. Birbirinden önemli isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümlerinin hangi kanalda yayınlanacağı haberi sizlerle!

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda Yayınlanacak? Baş rollerinde Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Furkan Kızılay gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisi ilk olarak 2002 yılında TGRT’de başlamıştı. Çok beğenilen ve bir dönemin favori dizilerinden olan Çocuklar Duymasın dizisi yayın serüvenine ATV, Star Tv, Fox Tv gibi kanallarda devam etmişti.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda Yayınlanacak? Son olarak 2.kez Fox Tv ekranlarında yeni bölümleriyle ekranlarda olan ve final yapan Çocuklar Duymasın dizisi 360 TV’de de tekrar bölümleriyle seyircilerle buluşuyordu. Çocuklar Duymasın dizisinden müjdeli bir haber geldi.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda Yayınlanacak? 2014 yılında yeniden çekilen ve final yapan Çocuklar Duymasın dizisinin 2017 yılında tekrardan yeni bölümleriyle sevenleri karşısına çıkıyor. Çekimleri için çalışmaların devam ettiği Çocuklar Duymasın dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı bilgisi de gelmeye başladı.

Yapımcılığını üstlenen Birol Güven’in eski kadroyu yeniden toplamaya çalışıyor. Çocuklar Duymasın dizisinin iddialara göre Kanal D’ nin yaz döneminin yayın akışında olması planlanıyor.

Eski kadrodan isimlerin yanı sıra yeni isimlerle de yola devam etmesi bekleniyor. Çocuklar Duymasın dizisinin çekimlerinin ise ilerleyen günlerde başlaması planlanıyor.