Çukur Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı

Çukur Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı

271 views

Çukur Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı Show Tv ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve yakında başlayacak olan Çukur dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili haberimiz..

 

Geçtiğimiz sezon yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği İçerde dizisi ile birlikte büyük beğeni toplayan Aras Bulut İynemli yeni sezonda da Çukur dizisi ile dizi severlerin karşısına çıkıyor. Yine yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği Çukur dizisinde rol alacak olan İynemli Çukur dizisinde Yamaç karakterini canlandıracak.

İynemli’nin yanı sıra Çukur dizisinde Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi isimler de yer alacak.

Çukur Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı

Çukur dizisinde Çukur mahallesinde geçen hikaye ele alınacak. İstanbul’un en kirli ve belalı mahallerinden olan Çukur mahallesinin yönetimi Koçovalıların elindedir. Uyuşturucuyu asla mahalleye sokmayan Koçovalıların bu kuralına dışardan göz diken bir grup vardır ve bu grup da Koçovalıları pes ettirdiklerini düşünür.

Tam bu sırada mahalleden yıllar önce giden ve farklı bir hayat sürmek isteyen ailenin en küçük oğlu Yamaç geri döner ve hikaye yeniden başlar.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk’ün oturduğu Çukur dizisinde İynemli’ye eşlik edecek olan isim Bodrum Masalı dizisinden de Su karakteri ile tanıdığımız Dilan Çiçek Deniz olacak. Çukur dizisi yakında Show Tv’de!