Çukur Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

Çukur Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

294 views

Çukur Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu Yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan ve hazırlıkları devam eden Çukur dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği ve yeni sezonda Show Tv ekranlarının reyting kozlarından bir tanesi olacak Çukur dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor.  Dizinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimler yer alıyor.

Özellikle geçen sezon İçerde dizisinde canlandırdığı Mert rolü ile büyük beğeni toplayan Aras Bulut İynemli’nin Çukur dizisinde hangi rol ile sevenlerinin karşısında olacak merak ediliyor.

 

Çukur Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

Çukur dizisinde İstanbul’un en belalı mahallelerinden olan Çukur mahallesi Koçova ailesinin elindedir. Koçovalılar Çukur mahallesini yönetmeye devam ederken en önemli kural ise uyuşturucunun mahalle içerisinde geçmemesidir.

Mahalleye göz diken ve bu mahalledeki kuralların değişmesini isteyen yeni grubun bu istekleri mahalledeki düzenin bozulmasına neden olacaktır. Koçovalıların pes ettiği düşünülürken ailenin küçük oğlu olan Yamaç yıllar sonra geri dönecektir.

Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda Kubilay Aka olacaktır. Kubilay Aka son olarak Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini canlandırmıştı.