Çukur Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çukur Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

294 views

Çukur Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Show Tv ekranlarının merakla beklenen ve hazırlıklarının devam ettiği dizisi Çukur ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte oluyor. Oyuncu kadrosu şekillenen ve konusu da belli olan Çukur dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. İşte detaylar..

 

Yeni sezon dizileri arasında yer alan ve hazırlıkları devam eden Çukur dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz sezonun fenomen dizileri arasında yer alan İçerde dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Aras bulut İynemli Çukur dizisinin başrollerinde yer alacak.

Bodrum Masalı dizisinde Su karakteri ile izlediğimiz Dilan Çiçek Deniz ve Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini canlandıran Kubilay Aka da Çukur dizisinin başrollerinde yer alan isimlerden olacak.

 

İstanbul’un en belalı mahalleleri arasında yer alan Çukur mahallesinin kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Uyuşturucuyu mahalleden uzak tutan Koçova mahallesinin bu kurallarına göz diken bir grup tam Koçova ailesini bıktırdı derken bir dönem mahalleden giden ve yeni bir hayat kurmak isteyen ailenin küçük oğlu Yamaç geri döner ve bu gruba karşı baş koyar!

 

Çukur Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Konu olarak oldukça heyecan verici bir dizi dizi severleri bekliyor diyebiliriz. Oyuncu kadrosu ve senaryosu itibariyle oldukça iddialı bir dizi olması beklenen Çukur dizisinin yayın tarihi ise henüz netlik kazanmadı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.