Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor?

346 views

Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor? Show Tv ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan Çukur dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Çukur dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabı sizlerle!

 

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Ay Yapım’ın üstlediği Çukur dizisinin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı ve ilk fragmanı da 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı.

Yayınlanan ilk fragmanları ile birlikte büyük ses getiren Çukur dizisinde özellikle geçtiğimiz sezon İçerde dizisi ile büyük bir başarı gösteren Aras Buluy İynemli’nin nasıl bir karakteri canlandıracağı büyük merak konusu oldu.

Sezonun en çok merak edilen dizileri arasında kendine yer bulan Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Mustafa Üstündağ da katıldı. Bir çok yapımda rol alan ve ülkemizin başarılı oyuncuları arasında yer alan Üstündağ Çukur dizisinde Kahraman karakterine hayat verecek.

Çukur dizisi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin nerede çekildiği sorusu oldu. Bizler de bu sorunun yanıtını sizler için verdik.

 

Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor?

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerinde yer aldığı Çukur dizisinin ilk çekimleri için İstanbul tercih edildi. İstanbul’un ardından Paris’e giden ekip burada da çekimlerini gerçekleştirdikten sonra tekrardan İstanbul’a geri dönecek.