Çukur Dizisi Sena Kimdir Dilan Çiçek Deniz Biyografisi

Çukur Dizisi Sena Kimdir Dilan Çiçek Deniz Biyografisi

377 views

Çukur Dizisi Sena Kimdir Dilan Çiçek Deniz Biyografisi Show TV ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan ve tanıtım fragmanı yayınlanan Çukur dizisi ile ilgili  gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yakında Show Tv’nin yayın akışında yer alacak olan dizilerden bir tanesi de Çukur dizisi olacak. Başrollerinde Aras bulut İynemli, Mustafa Uğurlu gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimlerden bir tanesi de Dilan Çiçek Deniz olacak. Dizide yer alacak olan Dilan Çiçek Deniz Sena karakterini canlandıracak.

 

Çukur Dizisi Sena Kimdir Dilan Çiçek Deniz Biyografisi

Dilan Çiçek Deniz 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Model ve dizi oyuncusu olan Dilan Çiçek Deniz 22 yaşındadır. Annesi ve babası öğretmen olan Dilan Çiçek Deniz Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği okurken edebiyat bölümüne geçiş yapan  Dilan Çiçek Deniz 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır ve 2. Olmuştur.

2015 yılında Miami’de düzenlenen güzellik yarışmasında ülkemizi temsil eden Dilan Çiçek Deniz 2015 yılında Güneşin Kızları dizisinde ise Elif karakterini canlandırmıştır.

2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alan ve ardından son olarak Bodrum Masalı dizisinde rol almıştır.