Çukur Dizisi Yamaç Kimdir Aras Bulut İynemli Yaşı Hayatı

Çukur Dizisi Yamaç Kimdir Aras Bulut İynemli Yaşı Hayatı

595 views

Çukur Dizisi Yamaç Kimdir Aras Bulut İynemli Yaşı Hayatı Show TV ekranlarında yakında yayın hayatına merhaba diyecek olan Çukur dizisinden bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Nefes kesen senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile birlikte tüm hızıyla hazırlıklarına devam eden Çukur dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli de yer alacak.

Son olarak İçerde dizisinde rol alan ve canlandırdığı Mert karakteri ile akıllarda yer edinen Aras Bulut İynemli Çukur dizisinde Yamaç karakterini canlandıracak. İşte Aras Bulut İynemli ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Çukur Dizisi Yamaç Kimdir Aras Bulut İynemli Yaşı Hayatı

Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında dizi oyuncusu olan Aras Bulut İynemli’nin abisi tiyatrocu ablası da ses sanatçısıdır.

Beşiktaş Anadolu Lisesi’nin ardından İTÜ Uçak Mühendisliği’ni kazanan ve bu bölümü okurken oyunculuk yapmaya başlayan Aras Bulut İynemli okulunu dondurmuştur.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ün kazanan Aras Bulut İynemli Muhteşem Yüzyıl, İçerde gibi dizilerde rol almıştır. Genç oyuncu Sadri Alışık ödüllerinde Ekrem Bora umut veren oyuncu ödülünü kazanmıştır.