Dilara Gönder Kimdir TV8’de Hangi Programı Sunacak?

Dilara Gönder Kimdir TV8’de Hangi Programı Sunacak?

190 views

Dilara Gönder Kimdir TV8’de Hangi Programı Sunacak? Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan TV8’den önemli bir transfer geldi. Daha önce çeşitli kanallarda sunuculuk yapan Dilara Gönder yeni sezonda TV8 ekranlarında olacak. İşte detaylar..

 

Yeni sezonda çalışmalarına devam eden Acun Ilıcalı ve TV8’den önemli bir transfer geldi. Daha önce çeşitli kanallarda spikerlik ve dizi oyunculuğu da yapan Dilara Gönder yeni sezonda TV8 ekranlarında olacak.

Acun Ilıcalı’nın twitter hesabından yaptığı açıklama ile birlikte netleşen bu durumun ardından Dilara Gönder’in hangi programda sunuculuk yapacağı da henüz açıklanmadı.

 

Dilara Gönder Kimdir TV8’de Hangi Programı Sunacak?

Dilara Gönder 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’nın Herrenberg şehrinde dünyaya gelmiştir. Sunucu ve oyuncu olan Dilara Gönder 34 yaşındadır. 5 yaşına kadar Almanya’da yaşayan Dilara Gönder ailesi ile birlikte İzmir’e taşınmıştır.

İzmir Bornova Anadolu Lisesi mezunu olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitiren Dilara Gönder çeşitli spor dalları ile ilgilenmiştir.

Lisanslı olarak masa tenisi oyuncusu ve atletizm sporcusu olan Dilara Gönder 2004 yılında üniversite 2.sınıf öğrencisiyken hem tecrübe kazanmak hem de hayata atılmak için staj yapma kararı alır ve FB TV’de Music Box programını sunar.

Ardından Lig Tv ekranlarına transfer olan Dilara Gönder Baba Candır, Sil Baştan gibi dizilerde rol almıştır.