Diriliş Ertuğrul 20 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı?

Diriliş Ertuğrul 20 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı?

197 views

Diriliş Ertuğrul 20 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı? TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 20 eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak mı sorusunun cevabını sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

Çarşamba akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi dolu dolu geçen 3 sezonu geride bırakmış durumda.

Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu da merakla bekleniyor.  20 Eylül Çarşamba günü Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü yayınlanacak mı sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

 

Diriliş Ertuğrul 20 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Yeni sezonu ne zaman başlayacağı henüz kesin tarihi açıklanmayan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü 20 eylül Çarşamba akşamı yayınlanmayacak.

Dizinin yayınlanan 90.bölümü ile sezon finali yaptığını hatırlatalım. Yayınlanan 90.bölümünde Sultan Aleaddin’in Hanlı Pazar’da olduğunu öğrenen Vasilius büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a gidip baskın yapmak istese de bu baskın adeta ters dönmüş ve bu da Vasilius ve askerlerinin canına mal olmuştur.

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümleriyle yakında TRT1 ekranlarında olacak!