Diriliş Ertuğrul 4.Sezon Diziye Katılan ve Ayrılan Oyuncular

Diriliş Ertuğrul 4.Sezon Diziye Katılan ve Ayrılan Oyuncular

237 views

Televizyon ekranlarına her sezon damgasını vuran Diriliş Ertuğrul sezon finali 14 Haziran Salı günü gerçekleştirmişti. 91 bölüm ile izleyiciye kısa süreliğine veda eden Diriliş Ertuğrul dizisi 2017/2018 sezonu için sıkı bir çalışma içerisine girdi dördüncü sezon çekimleri başlayan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda bambaşka bir oyuncu kadrosu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor .

Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezon bölümlerinde oyuncu kadrosundan değişikliğe gidildi. Diriliş Ertuğrul dizisi 3. sezonda ayrılan ve 4 sezon Diriliş Ertuğrul izle yeni gelen isimler merak edilirken konu hakkında bir sayıları sizler için hazırladık.

Diriliş Ertuğrul 4 sezon diziden ayrılan oyuncular

Çağdaş Onur Öztürk

Ertuğrul Bey tarafından öldürülen 3 sezon finalinde diziye veda etti Türk obaları çok büyük bir fitneden kurtuldu derken Bizans İmparatorluğu yeni bir sıkıntı ile başbaşa kaldı.

Diriliş Ertuğrul 4. sezonda yeni gelen oyuncular.Cemal hünal diziye komutan Ares olarak katılıyor.

 Cemal Hünal Kimdir?

1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu 41 yaşındadır.Üniversite hayatı boyunca barmenlik ve bulaşıkçılık yapmıştır. Adanalı ve Muhteşem Yüzyıl gibi tarihi dizilerde yer almış olup Issız Adam filminde canlandırdığı Alper karakteri ile bir anda herkesin tanıdığı isim olmayı başarmıştır. Paramparça dizisinde son olarak karşımıza çıkan oyuncuyu yeni dönemde Diriliş Ertuğrul dizisinde komutan Ares olarak izleyeceğiz.