Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor?Yeni Sezon Başlama Tarihi(2017-1018)

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor?Yeni Sezon Başlama Tarihi(2017-1018)

348 views

Televizyon ekranlarının tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul 91. bölüm ile 14 Haziran tarihinde 3 sezon finali yapmıştı. Diriliş Ertuğrul dizisini yakından takip eden izleyiciler 92 bölüm ile ilgili meraklı bekleyişlerini sürdürüyorlar 2017-2018 yeni sezonda ekranlarda olacak. Diriliş Ertuğrul 4. sezon bölümleri hangi tarihte yayınlanacak merak konusu oldu.

Tekden film tarafından hazırlanan Diriliş Ertuğrul sonunda çekimlere başladı. Diriliş Ertuğrul bildiğiniz üzere Üç sezondur büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin toplamda 3 sezon finali sinemada olacağı söylenmişti ancak yoğun istek üzerine bir daha uzatıldı Diriliş Ertuğrul henüz açıklanmadı.

Diriliş Ertuğrul 4 sezon ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon başlama tarihi konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. 92 bölüm ile 4 Ekim 2017 çarşamba günü ekranlarda olmasını beklediğimiz dizinin daha önceki yeni sezon başlama tarihleri ne baktığımızda hemen hemen bu sıralarda ekranlara geldiğini görüyoruz. Diriliş Ertuğrul dizisi çekimleri yaz boyunca devam ediyor.

  1. bölümünde Sultan Aleaaddin sınırlarına dayanan ve Memlük belası ile uğraşırken Selçuklu devletini yıkmaya çalışan Moğollar ve Haçlılar’ın da doğudan gelen tehlikelerine karşı Ertuğrul Bey ve emrindeki Türk beyleri de sınırlarını bu belalardan ve akınlardan koruyacaklar..