Diriliş Ertuğrul Vasilyus Öldü mü Gerçekte Vasilyus Kimdir

Diriliş Ertuğrul Vasilyus Öldü mü Gerçekte Vasilyus Kimdir

290 views

TRT 1 ekranlarında Engin Altan Düzyatan’ın başrollerini paylaştığı Diriliş Ertuğrul dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 31 mayıs çarşamba akşamı yayınlanan 8 bölümde Emir Sadettin Sultan’ın Ertuğrul Bey uçbeyi yapması üzerine hem Ertuğrul hem de Sultan dan kurtulmak için hain planlar yaptı ve onları zehirleyip öldürerek Ertuğrul’u sorumlu tutmak istedi. Ancak kötü emellerini de bir türlü dilediği başarıyı yakalayamadı Diğer yandan çıkan kargaşa ve Sultan’ın hamile olduğunu fırsat bilen Vasilyus harekete geçti ve halı basmak istedi. Ancak Ertuğrul vasilyus un oyununun farkına varır ve gerekli önlemi kıvrak zekası ile çoktan alır.

Ekranların beğenilen dizisi Diriliş ertuğrul’da Sultan Alaaddin Arabi’nin ilaçları ile şifa bulmuş ve iyileşerek Sadettin köpeğin karşısına çıkmış Ertuğrul’u da Zindandan kurtarmıştır. Ertuğrul vasilyus un saldırı haberini öğrenir öğrenmez sultanı kaçırır gibi yaparak Vasilyus onun peşine takılır ve onu tuzağa çeker ve sonunda Ertuğrul ile Vasilyus karşı karşıya gelir. Onu öldürme fırsatı yakalar Dumrul Sultan kılığına sokan Ertuğrul vasilyus kandırmaya başarır Ve tuzağına düşürür.

Ertuğrul sonunda vasilyus öldürme fırsatı bulur ve bu fırsatı kaçırmak istemez vasilyusun düşürmüş olduğu tuzakta öldürür. Vasilyusa senaryo gereği diziden ölerek ayrılır. Sizler de izleyerek götüreceksiniz ki Diriliş Ertuğrul her geçen gün yepyeni sahneleri ile nefesleri tutarak karşımıza çıkacak. Ertuğrul her zaman olduğu gibi Korkusuz ve Yiğit C savunması ile bu defa da bahsediyorsun hakkından gelecek .Bakalım ilerleyen bölümlerde izleyiciyi nasıl sürprizler bekliyor.