Diriliş Ertuğrul Yeni Oyuncu Aslıhan Güner Kimdir

Diriliş Ertuğrul Yeni Oyuncu Aslıhan Güner Kimdir

299 views

Diriliş Ertuğrul Yeni Oyuncu Aslıhan Güner Kimdir TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve henüz 4.sezonu başlamayan Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Yakında başlayacak olan Diriliş Ertuğrul’a katılan Aslıhan Güner ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yayınlandığı süre zarfı boyunca reytinglerde üst sıralarda yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni sezonu merakla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna da yeni isimler katılıyor.

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisine katılan son isim Aslıhan Güner oldu. Aslıhan Güner ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

 

Diriliş Ertuğrul Yeni Oyuncu Aslıhan Güner Kimdir

Aslıhan Güner 17 Aralık 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu dizi ve sinema oyuncusudur. Aslen Sivaslı olan ve 4 çocuklu ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Aslıhan Güner Barış Manço Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır.

2007-2008 yılları arasında yayınlanan Asi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Aslıhan Güner 2010-2014 yılları arasında yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde rol almıştır ve burada tanıştığı Mert Kılıç ile dünya evine girmiştir.

Selam: Bahara Yolculuk isimli sinema filminde de rol alan Aslıhan Güner son olarak 2016 yılında Kehribar dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.