Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ertuğrul Öldü Mü Yok mu?

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ertuğrul Öldü Mü Yok mu?

323 views

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ertuğrul Öldü Mü Yok mu? TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her sezon reytinglerde üst sıralarda yer alan Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili gelişmeler gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandı ve dizinin ana karakteri olan Ertuğrul Bey hakkındaki o şok gelişme herkesi dehşete düşürdü! İşte detaylar..

 

Yapımcılığını  Tekden Film’in üstlendiği ve Çarşamba akşamlarının rekortmeni olan Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Planlandığının dışında 1 sezon daha yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul dizisi son sezonuna fırtına gibi bir giriş yapmayı planlıyor. Osmanlı Devleti’nin kuruluşuna kadar olan dönemi, Ertuğrul Bey ve Kayı boyunu ele alan Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlanan 4.sezon tanıtım fragmanı da herkesi etkiledi.

 

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanında  Ertuğrul Bey şehit düşüyor. Baskına uğrayan Alpleri ile birlikte şehit düşen Ertuğrul Bey’in akıbeti obayı derinden sarsıyor ve Turgut Alp önderliğinde Ertuğrul Bey’in intikamını almak için oba halkı birleşiyor.

Tarihte Ertuğrul Bey’in 93 yaşında eceli ile ölmesi ve henüz Osman Bey’in de doğmamış olması Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul karakterinin ölmeyeceğini ve yaşadığını kesinleştiriyor.