Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 2017-2018 4.Sezon

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 2017-2018 4.Sezon

264 views

TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon hazırlıkları yalında başlayacak. Usta oyuncu kadrosu ve prodüksiyonuyla herkesi ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosu bilgileri sizlerle!

 

Osmanlı Devleti’nin kurulması öncesinde tarihimizin önemli isimlerinden olan Ertuğrul Gazi ve Kayı boyunun hikayesi Diriliş Ertuğrul dizisinde ele alınıyor. Tam 3 sezondur ekranları başına kilitleyen ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Diriliş Ertuğrul dizisi 90 bölümlük serüvende Çarşamba akşamı reytinglerde birinci sırayı kimseye bırakmadı.

Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterini canlandıran isim Engin Altan Düzyatan oluyor. Osmanlı Devleti’nin kurulmasına kadar olan dönemi ele alan Diriliş Ertuğrul dizisinin 4.sezonuyla birlikte final yapması ve ardından sinema filmi olması gündemde.

Eylül 2017’den itibaren 4.sezonuyla yayınlanmaya başlayacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonda olması beklenen oyuncu kadrosu ve oyuncuların canlandıracağı karakterlerin isimleri ise şu şekilde;

 

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 2017-2018 4.Sezon

Engin Altan Düzyatan – Ertuğrul Gazi

Hülya Darcan – Hayme Ana

Esra Bilgiç – Halime Sultan

Gülçin Santırcoğlu – Çolpan

Gülsim İlhan Ali – Aslıhan

Cengiz Coşkun – Turgut Alp

Nurettin Sönmez – Bamsı Beyrek

Osman Saykut – İbni Arabi

Murat Garipağaoğlu – Sadettin Köpek

Batuhan Karacakaya – Dündar Bey

Osman Albayrak – Batuhan

Ezgi Esma Kürklü – Banıçiçek

Celal Al – Abdurrahman

Gökhan Karacık – Derviş İshak

Hakan Serim  – Günkut