Dolunay 13.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı Yayınlandımı 26 Eylül Ferit ve Nazlı Beraber...

Dolunay 13.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı Yayınlandımı 26 Eylül Ferit ve Nazlı Beraber Çalışıyor

397 views

Dolunay 13.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 26 Eylül Ferit ve Nazlı Beraber Çalışıyor Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Dolunay dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin 12.bölümü 19 eylül Salı günü ekranlarda oldu. İşte detaylar..

2017 yaz döneminin öne çıkan dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memilli gibi isimlerin yer aldığı Dolunay dizisinde heyecan sürüyor. Yaz döneminde gösterdiği başarılı performans ile normal sezonda da yayınlanmayı hak eden Dolunay dizisi bu hafta 19 eylül Salı akşamı 12.bölüm ile ekranlarda oldu.

26 Eylül Salı akşamı yayınlanacak olan Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

Dolunay 13.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 26 Eylül Ferit ve Nazlı Beraber Çalışıyor

Dolunay dizisinde bu hafta birbirlerinden kaçan Nazlı ile Ferit artık beraber çalışmak zorundadır. Birbirlerine olan duyguları ve zıt karakterleri apaçık ortada bulunan ikilinin beraber çalışmaları da çok zor olur.

Deniz Ferit’in bu girişiminden rahatsız olmuştur. Nazlı’nın tepkisini çekmeden Ferit ile savaşmanın yollarını aramaya başlayan Deniz’in pes etmeye hiç de niyeti yoktur. Ferit ile Nazlı yakınlaşmaya devam ettikçe Demet ise Hakan’dan uzaklaşır.

Dolunay dizisi yeni bölümleriyle her Salı akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!