Dolunay 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 3 Ekim Salı

Dolunay 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 3 Ekim Salı

229 views

Dolunay 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 3 Ekim Salı Star  TV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Dolunay dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor! Yaz döneminde gösterdiği başarılı performansla normal sezonda da devam eden Dolunay dizisi 13.bölüm ile 26 eylül Salı akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memilli gibi isimlerin yer aldığı Dolunay dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyenlerini ekran başına kilitledi.

26 Eylül Salı akşamı yayınlanan Dolunay dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Dolunay 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 3 Ekim Salı

Dolunay dizisinin yayınlanan son bölümünde Ferit, Nazlı’nın kendisinden sakladığı sırrı sonunda öğrenir ve yıkılır. Nazlı’nın korktuğu ise başına gelmiştir. Ferit bu süreçte Nazlı ile yaşadıklarını ve özellikle ona karşı olan duygularını gözden geçirmiştir.

Nazlı ise köşe bucak kaçmaya devam ettiği Ferit’in en çok yanında olmak zorunda olduğu zaman ondan uzak durmak zorundadır. Nazlı ile Ferit’in aralarındaki aşkı sorgulayacakları bir test ve zor bir süreç olacaktır.

Öte yandan Deniz de Nazlı’ya duyduğu aşk için yaptıklarını tekrardan gözden geçirir. Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

14.bölüm fragmanı yayınlandığı zaman sizlerle birlikte olacak.