Dolunay Dizisi Demir Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında

Dolunay Dizisi Demir Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında

172 views

Dolunay Dizisi Demir Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Dolunay dizisi ile merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin karakterleri arasında yer alan Demir ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Salı akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Dolunay dizisinin başrollerinde Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memilli gibi isimler yer alıyor. Yaz döneminde gösterdiği başarılı performans ile normal dönemde de yayınlanan Dolunay dizisinin karakterlerinden olan Demir  karakterini canlandıran isim Mert Yavuzcan’dır.

Daha önce de önemli yapımlarda rol alan Mert Yavuzcan ile ilgili bilgiler ise şu şekilde;

 

Dolunay Dizisi Demir Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında

Mert Yavuzcan 4 Nisan 1979 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Tam olarak adı Mert Ali Yavuzcan olan Mert Yavuzcan tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alan Mert Yavuzcan Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur.

İstanbul Şehir Tiyatrolarında görev alan Mert Yavuzcan ilk dizi deneyimini Çiçeği Büyütmek dizisi ile yaşamıştır. Mert Yavuzcan’ın rol aldığı bazı projeler şu şekilde;

 

Emret Komutanım

Senin Uğruna

Beşinci Boyut

İbret-i Ailem

Romantik Komedi

Selam: Bahara Yolculuk

Aman Annem Görmesin

Fidan Hanıma Ne Oldu

Yedi Numara

Dar Alanda Kısa Paslaşmalar

Çiçeği Büyütmek

Ne Münasebet

Kısa Devre

Mühürlü Güller