Dünya Güzellerim Bitti Mi? Final Mi Yaptı

Dünya Güzellerim Bitti Mi? Final Mi Yaptı

207 views

Televizyon ekranlarında oldukça ilgi çeken dünya güzellerim programı ne zaman final yapacak ve kaç bölüm yayınlanacak merak ediliyor. Bütün dünya güzellerin isimli program için kolları sıvadı bir Türk yetkilileri Show TV yetkilileri ile görüştü ve defalarca ceza verilen dünya güzellerim programının yayından kaldırılması yönünde talepte bulundu. Show TV ise bu talebi reddetti program on 3. bölümü ile 13 Eylül 2017 Çarşamba günü final yaparak ekranlara veda etmek zorunda kaldı dünya güzellerim programı ekranlardan Eylül ayında ayrılacak.

Dünya güzellerim programı Safiye Soyman Bülent Ersoy Banu Alkan gibi ünlü isimlerden oluşuyor diyor. Dünya güzellerim programı yapımcılarından yeni sezon onayını aldığı haberleri geldi 2. sezonda önemli bir ayrılık yaşanacak olan programda Banu Alkan programdan kavga ederek ayrılmak istedi. 2 sezonda Banu Alkan yerine Demet Akalın yer alabilir dedikoduları internette dolaşıyor.

Show TV ekranlarının eğlenceli programı dünya güzellerim hem güldürdü hem bilgilendirdi. ilk bölümü ile 21 Haziran akşamı izleyici karşısına çıkan ve sunuculuğunu Bülent Ersoy Burcu Esmersoy Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın yaptığı programdan çekimler sona erdi ünlü isimler ülkeye geri döndü 45 gün boyunca Hindistan Nepal Vietnam da çekimleri devam eden dünya güzellerim programı yayın hayatına istediğini reytingleri ne devam edemedi. Bakalım ilerleyen günlerde dünya güzellerim programı iyi bir reyting sıralaması elde edecek mi ?programının sunucuları değiştirerek yeni bir program konsepti ve gezilecek bölge ayarlanacak diye düşünüyorum.