Edho Zeynep Kimdir Gerçek Adı

Edho Zeynep Kimdir Gerçek Adı

476 views

Edho Zeynep Kimdir Gerçek Adı  ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Zeynep ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

Salı akşamlarına damga vuran ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep karakterini canlandıran genç oyuncu Ece Hakim’dir.

Dizinin üçüncü sezonunda senaryo gereği diziden ayrılmak zorunda kalan Ece hakim ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaştık.

 

Ece Hakim Kimdir?

Ece Hakim 10 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz genç olmasına rağmen oyunculuk kariyerine hızlı bir giriş yapan ve oldukça başarılı bir oyuncu olan Ece Hakim ilk olarak 2004 yılında Anlat İstanbul filminin projesinde yer almıştır.

Bu filmde oldukça başarılı olan Ece Hakim Yağmur zamanı dizisinde Naz karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında Candan Öte dizisinde Küçük Gülen karakterine hayat veren Ece Hakim Kelebek Çıkmazı, Gece Gündüz, Aşk ve Ceza, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol almıştır.

Ece Hakim son olarak ATV ekranlarının Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.