Elif 19 Eylül Salı 562.Bölüm Gelişmeleri

Elif 19 Eylül Salı 562.Bölüm Gelişmeleri

279 views

Elif 19 Eylül Salı 562.Bölüm Gelişmeleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında bulunan Elif dizisi 4.sezon ilk bölümü ile 18 eylül pazartesi akşamı saat 20.00’de sevenlerinin karşısında oldu. Dizinin 562.bölümü merakla bekleniyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisi uzun bir sürenin ardından yeniden sevenlerinin karşısında oldu. 4.sezon ilk bölümü olan 560.bölüm ile yayınlanan Elif dizisinde önemli gelişmelere tanıklık edildi.

Oyuncu kadrosunda Isabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek gibi isimlerin yer aldığı Elif dizisinin yeni sezon başlangıç hikayesi ise şu şekilde;

 

Elif 19 Eylül Salı 562.Bölüm Gelişmeleri

Elif dizisinde Yusuf ve Melek’in başka bir şehre yerleşmek istemeleri Elif’in tüm hayatını değiştirir. Yolda başlarına gelen kazanın ardından Melek ve Yusuf hayatını kaybeder ve araçtan sağ çıkan Elif ise kendini hastanede bulmuştur. Bu kazadan tam altı ay sonra ise Elif’in yolu bu sefer Yusuf’un halası olan Macide ile kesişir.

Elif burada bambaşka bir hayata başlamıştır. Macide’nin damadı olan Tarık’ın baskıları ile karşı karşıya olan Elif’i artık daha zor bir hayat beklemektedir.

 

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol