Elif 20 Eylül Çarşamba 563.Bölüm Özeti Elif Kaçıyor!

Elif 20 Eylül Çarşamba 563.Bölüm Özeti Elif Kaçıyor!

290 views

Elif 20 Eylül Çarşamba 563.Bölüm Özeti Elif Kaçıyor! Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Elif dizisi yeni sezonu ile sevenlerine merhaba dedi ve heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin 563.bölümü 20 eylül Çarşamba günü ekranlarda olacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleri ile hayranlarının karşısında olan ve etkileyici bir hikayeye sahip olan Elif dizisinde yeni sezon heyecanı başladı. 18 Eylül Pazartesi günü başlayan Elif dizisi 563.bölüm ile 20 eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Elif’in hayatında önemli bir yeri olan Yusuf ile Melek trafik kazasında öldü ve diziden senaryo gereği ayrıldılar. Elif için bundan sonra hayat daha da zorlaşmış durumda. İşte son bölüm yaşanan gelişmeler;

Elif 20 Eylül Çarşamba 563.Bölüm Özeti Elif Kaçıyor!

Elif dizisinin son bölümünde Tarık evin kötü niyetli hizmetçisi olan Vildan ile bir olur ve Elif’i müştemilata hapseder. Aylardır Elif’i arayan Macide’nin Elif’i bulamamasını isteyen Tarık ile Vildan’ın bu acımasız planı karşısında Elif zor durumda kalmıştır.

Macide’nin tüm mirasın Elif’e bırakacağını bilen Tarık Elif’e göz kulak olması için Vildan’ı tehdit eder. Vildan Elif’e bir daha asla ve asla dışarı çıkmaması konusunda onu uyarır. Elif ise bu duruma daha fazla katlanamaz ve müştemilattan kaçar!

Elif dizisi hafta içi her akşam yeni bölümleriyle saat 20.00’de Kanal 7’de!