Elif 21 Eylül Perşembe 564.Bölüm Vildan Gerçeklerin Eşiğinde!

Elif 21 Eylül Perşembe 564.Bölüm Vildan Gerçeklerin Eşiğinde!

219 views

Elif 21 Eylül Perşembe 564.Bölüm Vildan Gerçeklerin Eşiğinde! Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Elif dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 21 eylül Perşembe günü 564.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisinde yeni sezon heyecanı yaşanıyor. 4.sezona merhaba diyen ve her bölümü heyecanla takip edilen Elif dizisi yeni bölümü ile 21 eylül Perşembe günü yayınlanacak.

Yusuf ile Melek’in ölümünün ardından zor durumda kalan Elif Vildan ile Tarık’ın kıskacında zor bir hayat sürmeye devam eder. İşte son bölümden gelişmeler;

 

Elif 21 Eylül Perşembe 564.Bölüm Vildan Gerçeklerin Eşiğinde!

Elif dizisinin son bölümünde Elif müştemilattan kaçmayı başarmıştır. Ateşi yükselince geri dönmek zorunda kalan Elif yine müştemilata gider. Vildan ise Tarık’ın Elif ile neden bu kadar ilgilendiği konusunda merak duymaya başlar.

Elif’in durumu çok kötüdür. Vildan ise bir yandan Tarık’a belli etmeden Elif’i nasıl iyileştireceğini düşünürken diğer yandan da Tarık’ın bu kızı neden sakladığını anlamaya çalışmaktadır.

Reyhan ise gidecek hiç kimsesi olmadığını için konakta çalışmaya devam eder. Kerem’in onu evde istemediğini düşünen Reyhan zor durumdadır. Bunları düşünen Reyhan Kerem ile karşı karşıya gelir.

Elif dizisi hafta içi her gün saat 20.00’de Kanal 7’de!