Elif 22 Eylül Cuma 565.Bölüm Özeti Elif’i Sürpriz Bekliyor!

Elif 22 Eylül Cuma 565.Bölüm Özeti Elif’i Sürpriz Bekliyor!

199 views

Elif 22 Eylül Cuma 565.Bölüm Özeti Elif’i Sürpriz Bekliyor! Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin 22 eylül Cuma günü yayınlanacak olan 565.bölümü de merakla bekleniyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Elif dizisi ile ilgili bilgiler sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle birlikte oluyor. Uzun bir aranın ardından yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısına çıkan Elif dizisi 22 eylül Cuma günü 565.bölüm ile ekranlarda olacak.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı ve yeni sezon ilk haftasına nokta koyacak olan Elif dizisinden son bölüm bilgileri şu şekilde;

 

Elif 22 Eylül Cuma 565.Bölüm Özeti Elif’i Sürpriz Bekliyor!

Elif dizisi son bölümde Vildan müştemilatta Elif’e sürekli acı çektirmektedir. Artık bundan kurtulamayacağını düşünmeye başlayan Elif’i bekleyen bir sürpriz vardır! Öte yandan önceki gün arabasına binip olay çıkardıktan sonra da hizmetçi olarak çalışmaya başlayan Reyhan’ı gören Kerem’in tepkisi ise çok sert olur.

Reyhan oradan gitmenin daha iyi olacağına karar verir ancak Reyhan bunun üstüne Kerem ile yeniden tartışır. Reyhan istese de konaktan ayrılamamasına neden olacak gelişmeler yaşanır.