Elif 3 Ekim Salı 572.Bölüm Reyhan Elif’i Bulur

Elif 3 Ekim Salı 572.Bölüm Reyhan Elif’i Bulur

335 views

Elif 3 Ekim Salı 572.Bölüm Reyhan Elif’i Bulur Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisinden bilgiler sizlerle birlikte oluyor. 3 Ekim Salı 572.bölüm ile yayınlanacak olan Elif dizisinden haberimiz sizlerle!

 

Hafta içi her gün saat 20.00’de yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Elif dizisi ile ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Elif dizisi yeni haftaya 571.bölüm ile merhaba dedi.

572.bölümü 3 ekim Salı akşamı yayınlanacak olan Elif dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Elif 3 Ekim Salı 572.Bölüm Reyhan Elif’i Bulur

Elif dizisinin son bölümünde Elif’i aylardır süren yalnızlığı sonunda Reyhan’ın onu bulması ile son bulur! Kilerde kaldığı şekilde haber beklerken kapının açılması ile birlikte aydınlığa ulaşan Elif’i karşılayan isim Reyhan olur ve neye uğradığını şaşırır.

Kim olduğunu öğrenmeye çalıştığı bu küçük çocuğa yardım elini uzatan Reyhan onu kilerden çıkartır. Yıllardır çocuk özlemi çeken Hümeyra’nın da pes etmeye niyeti yoktur. Anne olma çabası ile birlikte Tarık da bu durumdan rahatsız olur. Hümeyra hayatında en önem verdiği kişi olan Tarık’ın bu davranışlarının ardından çok üzülür ve kalbi kırılır.

Elif dizisi hafta içi her akşam saat 20.00’de Kanal 7’de!