Elif 4 Ekim Çarşamba 573.Bölüm Neler Yaşanıyor?

Elif 4 Ekim Çarşamba 573.Bölüm Neler Yaşanıyor?

348 views

Elif 4 Ekim Çarşamba 573.Bölüm Neler Yaşanıyor? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Elif dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 4 ekim Çarşamba akşamı 573.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Doğduğundan beri acılarla dolu bir hayatın içerisinde kendisini bulan ve bu hayatın Yusuf ile Melek’in ölümünden sonra daha da zorlaşması ile birlikte büyük çileler çeken Elif’in hayatını ele alan Elif dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda 4.sezonuna merhaba diyen  Elif dizisi 573.bölüm ile 4 ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak. İşte Elif dizisinin son bölümünden gelişmeler;

 

Elif 4 Ekim Çarşamba 573.Bölüm Neler Yaşanıyor?

Elif dizisinin son bölümünde Reyhan kilerde bulduğu Elif’i alır ve konağa götürür. Macide ise Elif’i görünce çok şaşırır. Reyhan onu kilerde bulduğunu söyler ve bu olanlara anlam veremez. Macide Elif’in kim olduğunu araştırmaya başlar.

Öte yandan Elif’i arayan Macide ise umut dolu haberler almaya başlar. Macide’nin adamı olan Mustafa Macide’yi umutlandıracak bir haber verir. Macide Elif’i bulmaya çok yaklaştığını düşünür. Yeğeni Yusuf’ın yadigarı, emaneti Elif’i uzaklarda ararken aslında çok yakınında konakta yaşadığının farkına varabilecek mi Macide göreceğiz.

Elif dizisi hafta içi her akşam saat 20.00’de Kanal 7’de!