Elif 561.Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Elif 561.Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

185 views

Elif 561.Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizileri arasında yer alan Elif dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Haziran ayında sezon finali yapan Elif dizisinin yeni sezon bölümü olan 567.bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Yayınlandığı 3 sezon içerisinde her bölümü merakla takip edilen ve Kanal 7’nin vazgeçilmezleri arasında yer alan Elif dizisinde heyecan sürüyor. Yeni sezonda da sevenlerinin karşısında olması beklenen Elif dizisinin 4.sezonu ise henüz başlamadı.

560.bölüm ile 23 haziran Cuma günü 3.sezon finalini yapan Elif dizisinde yeni sezon yayın tarihi 18 eylül pazartesi günü olarak belirlendi ve dizi 561.bölüm ile yayınlanacak.

 

Elif 561.Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Elif dizisinin yayınlanan son bölümünde Yusuf ve Melek dünya evine girerler. Oldukça mutlu olan çiftimize bir sürpriz gelir! Arzu Yusuf’un halası olan Macide’nin peşine düşer. Yusuf’a kalan mirasa göz koyan Arzu böylece hem Yusuf’tan kurtulmak ister hem de zengin olmak ister.

Ailesinin güvende olmasını isteyen ve bunun için önlemlerini almaya çalışan Yusuf ise Bursa’ya yerleşme kararı alır. Nikah günü gelir ve Melek ve Yusuf bir ömür boyu evet diyerek mutluluğa adım atarlar. Melek, Yusuf, Elif ve İnci Bursa’ya yola çıkarlar ancak kafileyi acı bir sürpriz beklemektedir!