Elif 567.Bölüm 26 Eylül Salı Neler Yaşanıyor?

Elif 567.Bölüm 26 Eylül Salı Neler Yaşanıyor?

248 views

Elif 567.Bölüm 26 Eylül Salı Neler Yaşanıyor? Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Elif dizisinde heyecan devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlarda olan Elif dizisinin 567.bölümü 26 eylül Salı akşamı yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Elif dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. 4.sezonu ile birlikte geçtiğimiz hafta sevenlerine merhaba diyen Elif dizisi yeni bir haftaya girdi.

Önemli gelişmelerin yaşandığı Elif dizisi 26 eylül Salı akşamı 567.bölüm ile ekranlarda olacak. İşte Elif dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Elif 567.Bölüm 26 Eylül Salı Neler Yaşanıyor?

Elif dizisinin son bölümünde Vildan yüzünden yere düşüp başını vuran Elif kötü durumdadır. Öte yandan Kerem’in partisini mahveden Elif’i ise zor günler beklemektedir!

Elif ciddi bir şekilde düşmüş ve kafasını yere vurmuştur. Ciddi bir hasar alan Elif’i Vildan partideki kalabalıktan faydalanıp hastaneye götürür. Elif’in başına gelenlerden haberdar olan Tarık Vildan’a öfke kusar. Elif’in sağlık durumunda yaşananlar ise herkesi şaşkına çevirir.

Reyhan ise pastayı devirir ve partiyi mahveder. Parla ise ortalığı ayağa kaldırır. Reyhan’ı yanına çağıran Kerem kapalı bir zarf içinde bulunan parayı ona verir ve onu işten çıkarır. Elif dizisi hafta içi her akşam saat 20.00’de Kanal 7’de!