Elif 567.Bölüm Özeti 25 Eylül Pazartesi Reyhan İşten Kovulur

Elif 567.Bölüm Özeti 25 Eylül Pazartesi Reyhan İşten Kovulur

241 views

Elif 567.Bölüm Özeti 25 Eylül Pazartesi Reyhan İşten Kovulur Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisi 25 eylül pazartesi günü 567.bölüm ile ekranlarda oluyor. Dizi ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Üç sezon boyunca gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisinde 4.sezon heyecanı yaşanıyor. 18 eylül pazartesi günü yeni sezona başlayan Elif dizisi ilk haftayı da başarılı bir şekilde geride bıraktı.

567.bölüm ile 25 eylül pazartesi günü ekranlarda olacak Elif dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Elif 567.Bölüm Özeti 25 Eylül Pazartesi Reyhan İşten Kovulur

Elif dizisinin son bölümünde yere düşüp başına ciddi bir şekilde darbe alan Elif’in durumu kötüdür. Kerem için hazırlanana hoş geldin partisinin kalabalığından yararlanan Vildan Elif’i gizlice hastaneye götürür.

Elif’in başına gelenlerden Tarık’ın sonunda haberi olmuştur. Vildan’a öfke kusan Tarık çok sinirlidir. Elif’in sağlık durumunda yaşanan beklenmedik gelişme herkesi hayrete düşürür.

Reyhan’ın pastayı devirip partiyi mahvetmesinin ardından Parla öfkelenir ve Reyhan’ı işten kovar. Reyhan’a bu zamana kadar verdiği emeklerinin karşılığında kapalı bir zarfta parasını veren Kerem onun kovulduğunu söyleyen kişi olmuştur!

Elif dizisi hafta içi her gün saat 20.00’de Kanal 7’de!