Elif 568.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Neler Yaşanıyor?

Elif 568.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Neler Yaşanıyor?

218 views

Elif 568.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Neler Yaşanıyor? Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 27 eylül Çarşamba günü 568.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleri ile sevenlerinin karşısında olan Elif dizisi 4.sezonu ile birlikte yayın hayatına devam ediyor. Özellikle Yusuf ve Melek’in ölümünün ardından zor bir hayata devam eden Elif’in yaşadıklarını ele alan Elif dizisi 27 eylül Çarşamba akşamı 568.bölüm ile yayınlanacak.

Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan ve hafta içi her gün saat 20.00’de yayınlanıyor. İşte son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Elif 568.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Neler Yaşanıyor?

Elif dizisinin son bölümünde  Macide’nin ricasını kırmayıp evde kalmaya devam eden Reyhan Kerem ile karşı karşıya gelmemek için elinden yapar. Ders kitapları ve konaktaki işler arasında mekik dokuyan ve oldukça yoğun günler geçiren Reyhan yaptığı yemekler beğenilse de Kerem tarafından iğneleyici laflar ile karşı karşıya kalır.

Öte yandan hastanede tedavi altında olan Elif’in ise durumu gittikçe kötüye doğru gitmektedir. Kafasından sert bir şekilde darbe alan Elif’in kalbi duruyor! Peki Elif ölecek mi?

Elif dizisi hafta içi her akşam saat 20.00’de Kanal 7’de!