Elif 570.Bölüm 29 Eylül Cuma Tarık Elif’i Kaçırıyor

Elif 570.Bölüm 29 Eylül Cuma Tarık Elif’i Kaçırıyor

278 views

Elif 570.Bölüm 29 Eylül Cuma Tarık Elif’i Kaçırıyor Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden Elif dizisi 570.bölüm ile 29 eylül Cuma günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen ve dördüncü sezona merhaba diyen Elif dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Çok zorlu şartlarda yaşayan ve kendisine bakan Yusuf ile Melek’in ölümünün ardından daha da zor günler geçiren Elif’in hayatını ele alan Elif dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor.

570.bölüm ile 29 eylül Cuma günü yayınlanacak olan Elif dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Elif 570.Bölüm 29 Eylül Cuma Tarık Elif’i Kaçırıyor

Elif dizisinin son bölümünde Elif’i hastaneden kaçırmaya çalışan Tarık polislerle burun buruna gelir. Yakalanmanın eşiğine gelen Tarık bir şekilde kaçmayı başarır. Her şeyden habersiz olan Elif’in yanına gelen Vildan ise Elif ile Tarık’ın gitmiş olduğunu görür ve şok olur.

Öte yandan Tarık ise kimseye yakalanmadan konağa sokmaya çalışır. Kerem ise Reyhan’ın hatasını düzeltmesinin ardından sakinleşir ve Reyhan’a çok yüklendiğinin farkına varmıştır. Reyhan ile arasını düzeltmek isteyen Kerem kahve teklifinde bulunur.

Elif dizisi hafta içi her akşam saat 20.00’de Kanal 7 ekranlarında!