Elif 571.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Elif Kimle Karşılaşıyor?

Elif 571.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Elif Kimle Karşılaşıyor?

436 views

Elif 571.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Elif Kimle Karşılaşıyor? Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Elif dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Haftaya nokta koyan ve 2 ekim pazartesi günü yayınlanacak olan Elif dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Yeni sezonuna merhaba diyen ve nefes kesen gelişmeleri ile sevenlerinin karşısında olan Elif dizisi son olarak 570.bölüm ile 29 eylül Cuma akşamı yayınlandı.

Tarık’ın yanında zor günler geçiren Elif’i yeni sorunlar mı bekliyor. 2 Ekim Pazartesi günü 571.bölüm ile yayınlanacak olan Elif dizisinden bilgiler şu şekilde;

 

Elif 571.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Elif Kimle Karşılaşıyor?

Elif dizisinde Reyhan Kerem’i sıcak kahve ile birlikte onu yakarak bir kez daha kötü duruma düşer. Yaptığı hatayı telafi etmenin yollarını arayan Reyhan formülünü anneannesinden öğrendiği bitkisel bir kremle Kerem’i iyileştirebilecek olması ile bulduğunu düşünür.

Kerem Reyhan’ın yaptığı merhemi sürmeye pek de yanaşmaz. Macide’nin yoğun ısrarları üzerine merhemi süren Kerem merhemin etkisini görünce şaşırmıştır ve Reyhan’a teşekkür etmek ister.

Elif’in Vildan’ın verdiği işleri yaparken yorgun düşmesinden ardından yeniden hasta olmanın eşiğine gelir. Elif’i ceza olarak kilere kapatan Vildan’ın bu hareketinin ardından Elif’i kilerde bir sürpriz beklemektedir.