Elif 6 Ekim Cuma 575.Bölüm Tarık’ı Bekleyen Sürprizler

Elif 6 Ekim Cuma 575.Bölüm Tarık’ı Bekleyen Sürprizler

317 views

Elif 6 Ekim Cuma 575.Bölüm Tarık’ı Bekleyen Sürprizler Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün yeni bölümleri ile ekranlarda olan Elif dizisi 575.bölüm ile haftaya noktasını koyuyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her akşam saat 20.00’de yayınlamaya devam eden Elif dizisinde hayatı acılarla dolu geçen Elif’in hikayesi ele alınıyor. Dördüncü sezonuna 18 eylül pazartesi akşamı saat 20.00’de merhaba diyen Elif dizisinde Melek ile Yusuf senaryo gereği diziden ayrılmıştı.

6 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de 575.bölüm ile yayınlanacak olan Elif dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

 

Elif 6 Ekim Cuma 575.Bölüm Tarık’ı Bekleyen Sürprizler

Elif dizisinin son bölümünde Vildan konaktakilerin Elif’in gerçek kimliğini öğrenmesinden korkuyor. Tarık iş gezisinden döndüğüne ise ona nasıl hesap vereceğini düşünen Vildan bu durumdan kurtulmak için konağı terk etme noktasına kadar gelir.

Macide ise oğlu Kerem’in Amerika’da eğitimini tamamlamasının ardından iş hayatına adım atmasını ve Haktanır Holding’in başına geçmesini ister. Bu durumun ardından Tarık’ın şirketteki işleri bozulacaktır.

İş gezinden dönen Tarık hem Elif’in ortaya çıktığını hem de Kerem’in şirketin başına geçtiğini öğrenince neler yapacaktır merak konusu olur.

Elif dizisi hafta içi her akşam yeni bölümleriyle saat 20.00’de Kanal 7’de!