Elif Dizisi Eda Erol Kimdir Kaç Yaşında

Elif Dizisi Eda Erol Kimdir Kaç Yaşında

442 views

Elif Dizisi Eda Erol Kimdir Kaç Yaşında  Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisinde heyecan sürüyor. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan Eda Erol ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20.00’de yayınlanmaya devam eden Elif dizisinde heyecan sürüyor. Hayatı boyunca zorluklarla karşılaşan ve Melek ile Yusuf öldükten sonra Tarık’ın zulmü ile karşı karşıya kalan Elif’in hikayesinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Elif dizisinin oyuncu kadrosuna katılan isimlerden bir tanesi de Eda Erol oldu. Alişan ile nişanlanan ve nikah tarihine yakın karşılıklı olarak ayrılan Eda Erol Elif dizisinde rol alıyor.

 

Elif Dizisi Eda Erol Kimdir Kaç Yaşında

Alişan ile yaşadığı ilişki süresince ve ayrıldıktan sonra uzun süre gündemde kalan Esra Erol’un kardeşi Eda Erol 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Ve 31 yaşındadır. Oyuncu ve müzisyen olan Eda Erol Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yaylı Çalgılar Bölümü ve Ümit Çırak Modern Oyunculuk teknikleri atölyesinde oyunculuk eğitimleri almıştır.

Star Tv ekranlarında yayınlanan 46 Yok Olan dizisinde rol alan Eda Erol Stajyer Mafya isimli yapımda da rol almıştır. Eda Erol Elif dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.