Elif Dizisi Kerem Kaç Yaşında Gerçek Adı Kerem Nereli

Elif Dizisi Kerem Kaç Yaşında Gerçek Adı Kerem Nereli

861 views

Elif Dizisi Kerem Kaç Yaşında Gerçek Adı Kerem Nereli Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Elif dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin öne çıkan karakterleri arasında yer alan Kerem ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Elif dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Karakterleri arasında yer alan Kerem karakterini canlandıran isim Nevzat Can’dır. Kerem karakterini canlandıran Nevzat Can ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Elif Dizisi Kerem Kaç Yaşında Gerçek Adı Kerem Nereli

Elif dizisinin yeni isimleri arasında yer alan ve Kerem karakterini canlandıran Nevzat Can 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Kulis Sanat ve Tiyatro bölümünde oyunculuk bölümü mezunu olan Nevzat Can 1.80 boyunda ve 65 kilogram ağırlığındadır.

İlk olarak kendini radyocu olarak tanıtan Nevzat Can TRT Fm’de  yaptığı yayınlarla ünlenmiştir. Daha sonra oyunculuğa adım atan ve dizi sektöründe boy gösteren Nevzat Can Bodrum’da tanıştığı bir senaristle adım atmıştır.

Oyunculuk, diksiyon ve şan dersleri alan Nevzat Can ilk dizi deneyimi ise Aşkların En Güzeli dizisi olmuştur. Daha sonra unutma Beni ve Beni Affet gibi dizilerde rol alan Nevzat Can son olarak Elif dizisine adım atmıştır.