Elif Dizisi Melek Öldü Mü Selin Sezgin Ayrıldı mı Yok mu?

Elif Dizisi Melek Öldü Mü Selin Sezgin Ayrıldı mı Yok mu?

2.585 views

Elif Dizisi Melek Öldü Mü Selin Sezgin Ayrıldı mı Yok mu? Yeni sezona 18 eylül pazartesi akşamı yayınlanan 561.bölüm ile merhaba diyen Elif dizisinden gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin önemli isimleri arasında yer alan ve Melek karakterine hayat veren Selin Sezgin ile ilgili merak edilenler sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan Elif dizisi Haziran ayında yaptığı sezon finalinin ardından 561.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşandı.

Dizinin son bölümünde evlenen Yusuf ile Melek yanlarında Elif’i de alarak Bursa’ya taşınmak için yola çıksalar da acı bir sürpriz onları bekliyordu.

 

Elif Dizisi Melek Öldü Mü Selin Sezgin Ayrıldı mı Yok mu?

Dizinin önemli karakterlerinden olan Melek ile Yusuf sonunda muradına ermişti ancak Bursa yolunda yaşanan kaza onlar için acı bir sürpriz oldu diyebiliriz. Bursa’ya giderken yaşanan kazada Melek karakteri ve Yusuf karakteri öldü ve diziden ayrıldılar. Elif dizisinin yeni sezonunda Melek karakterini canlandıran Selin Sezgin olmayacak.

1987 yılında dünyaya gelen Selin Sezgin oyunculuk eğitimini Ümit Çırak’tan almıştır. Elif dizisi ile birlikte dikkatleri üzerine çeken ve başarılı bir performans sergileyen Selin Sezgin daha önce çeşitli markaların reklam filmlerinde oynamıştır.