Elif Dizisi Oyuncuları Kim Geldi Kim Gitti 2017-2018

Elif Dizisi Oyuncuları Kim Geldi Kim Gitti 2017-2018

547 views

Kanal 7 ekranlarında izlenme rekorları kıran Elif dizisi 4. sezon için hazırlıklarını tamamladı. Yepyeni oyuncu kadrosu ile yeni sezonda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Elif dizisi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Dizisinin sezon finali yeni bölümde neler olacak. Dizi yeni katılan oyuncular ve diziden ayrılan oyuncular kimler olacak işte konu hakkında araştırdığımız bilgiler sizler için haberimizde yer alıyor.

 Elif dizisi yeni oyuncuları

Sevda Bayram-Parla

 Dizide Parla karakterini canlandıracak olan Sevda Bayram özgüveni yüksek zengin bir aile kızı olarak karşımıza çıkıyor. Aşırı şımarık insanları aşağılayan bir tip olarak biliniyor.

Cenay Türksever- Yunus

Nevzat can –  Kerem

Çağla Şimşek Reyhan

Daha önce kendisini Küçük Gelin dizisinde Zehra karakteri ile tanıdığımız güzel oyuncu herkes tarafından tanınan biri olmayı başardı. Yeni dizisinde Reyhan karakteri ile karşımıza çıkıyor.

 Özge Yıldırım-  Vildan

Burcu Karakaya- birce

Mediha Aydın- Yıldız

 Uğur Özbağı – Şafak öğretmen

 Berna Keskin- Hümeyra

 Murat Proscile  Tarık

 Derya Şen- Veysel

Elif dizisinden ayrılan oyuncular

Elif dizisine yeni katılan bir çok oyuncunun ismini sizlere saydık. Yeni sezonda diziden ayrılacak olan oyuncular ile ilgili henüz bir gelişme ya da bilgi almadık. İlerleyen günlerde dizi ile ilgili ayrılan oyuncu kadrosu hakkında gelişmeler yaşandıkça detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yepyeni sezonda yeni bölümlerle karşımıza çıkacak olan dizinin gelişmelerini bu konuda uzman ekibimizden öğrenebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.